İnsan Asansörü

İnsan Asansörü Hakkında

İnsan Asansörü sadece apartmanlarda, hastanelerde, rezidanslarda gördüklerimizden ibaret değil. Asansör hayatımızın her alanında aslında mesela İnsan Asansörü ve Yük Asansörü bunlar da bazı sektörler için vazgeçilmez.

İnsan Asansörü Özellikleri

İnsan asansörüne baktığımızda. Örneğin çatılarda çalışanlar için insan asansörleri vazgeçilmezdir. Neden ?

Birinci öncelik maliyetleri düşürmek. Nasıl inip çıkacaksın çatıya bir düşünsene.

Kurulum işçiliği maliyetleri, bu hedeflere ulaşmak için üstesinden gelinmesi gereken en zor değişkenlerden biridir. Verimliliği çarpıcı biçimde artırarak, tasarımımız çatıya monte edilmiş güneş enerjisini daha düşük maliyetli ve daha fazla sayıda ev sahibi için ekonomik açıdan uygun hale getirir.

İnsan Asansöründe Güvenlik

Sonra güvenliği artırmak için şarttır.  Her yıl ortalama 50’den fazla inşaat işçisi çatıdan düşme nedeniyle ölüyor. Bunun nedeni, merdivenleri kullanmak ve dik perdelerde ağır alet ve malzemeleri taşımak çok tehlikelidir. PV panellerin, sistem bileşenlerinin ve donanımın maliyetini düşürmeye odaklanmaya ve dikkat edilmesine karşın, gelişmiş güvenlik, daha az yaralanma ile sonuçlanır ve bu da maliyet düşürme konusunda en umut verici sonuçlardan biri haline gelir.

İnsan asansörleri hızınızı artırır. çatı sistemlerinde sert yalıtım kurulumunu hızlandırır. Tesisatçıların ziyaret ettiği her evden yalıtım ve güneş enerjisi üretiminden ekonomik olarak uygun çift kazanımlar elde etme ihtimalini artırıyor. Bu, proje başına daha fazla karlılık, artı daha anlamlı bir toplam toplam verimlilik kazancı şeklinde ev veya iş sahipleri için katma değer anlamına gelir.

İnsan Asansörü Seçimi

İnsanların büyük bir kısmı son dönemlerde insan asansörü ve yürüyen merdiven konusunda var olan alternatiflerin fazlalığı ile beraber doğru seçimleri tam olarak yapamıyorlar. Bunun sonucunda da seçmiş oldukları asansör asla istenilen performansı kişilere veremiyor. Böylesi durumların engellenmesi adına ise asansör seçiminde pek çok farklı konunun üzerinde durulması son derece önemlidir. Asansörün günlük olarak ne kadar kullanılacağı başta olmak üzere her bir detayın üzerinde durulması, kullanımı kolaylaştırmaktadır. Özellikle de son dönemlerde farklı markalar tarafından hazırlanılan asansörler ile beraber artık çok katlı binalarda iniş çıkışlar daha kolay bir hale gelecektir. Doğru insan asansörü modelleri içerisinden seçim yapmak isteyen kişiler, http://www.anilasansor.com üzerinden istedikleri sonuçları elde edeceklerdir. Böylece asansörler istenilen her yerde rahatlıkla kullanılabilecektir.

 

insan asansörleri
frekans kontrollü asansör
grup kumandalı asansörler
saglıklı asansör
sessiz asansör
8 kişilik asansör
ankara asansör

<strong>Asansörün Niteliği     : </strong><strong>İnsan asansörü</strong>
<strong>Kumanda Şekli          : </strong><strong>(Dublex) </strong><strong>Grup kumanda </strong>
<strong>Çalışma Özelliği        : </strong><strong>Redüktörlü Sistem</strong>
<strong>Kapasitesi                  : 800 Kg – 10 Kişi</strong>
<strong>Kapı Özelliği              : </strong><strong>Tam Otomatik Satine Paslanmaz </strong>
<strong>Kabin Özelliği            : </strong><strong>Laminat kaplama, Taban Anti Bakteriyel PVC</strong><strong>, </strong>
<strong>Aydınlatma En direk. Engelli kullanımına uygun   </strong>
<strong>Seyir Hızı                    : </strong><strong>1 m/sn </strong>

 

insan asansörü,asansör,ankara asansör

insan asansörü,asansör,ankara asansör

Son Yazılar