Yorumlar

Yorumlar


Tüm Yorumlar

 1. Konutkent 2 Sitesi C/3 Blok Yönetimi 21 Eylül 2017 Perşembe

  Sn.SALİH USTA ANIL ASANSÖR Konutkent 2 Sitesi C/3 blok asansörlerinin mevzuat gereği gerekli kullanım belgesinin alınması amacıyla asansörlerimizin yenilenmesi çalışmalarını yürüten bilgi ve beceriyle katkıda bulunan, sorduğumuz soruları sabırla dinleyip bizleri bilgileriyle aydınlatan, sorunlara çözüm üreten ve konularına vakıf ,istenilen zamanda servis imkanı sağlayan Elektrik .Elektronik Müh. Burhan Özdemir Kıdemli Teknik sorumlusu Halil Doğan ve isimlerini buraya sığdıramadığım diğer çalışanlarınızla birlikte Mali işle Muhasebe elemanını Mehtap Metin'e de teşekkür ederiz. Sizlerin uzun bir zamandır sektörünüzde söz sahibi olmanın sırları herhalde bundandır. Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışınızı bu elemanlarınız ile birlikte yürüteceğinizden ve sizleri daha birçok çalışmalarınız başarıların beklediğinden eminiz. Başarılarınızın devamını dileriz. Saygılarımızla C/3 Blok Yönetim Kurulu adına Yusuf Ziya Bilgin

 2. Kürşat OĞUZ 21 Eylül 2017 Perşembe

  Binamızdaki asansörlerin aylık bakımlarda göstermiş olduğunuz titizliğe ve vermiş olduğunuz hizmetten dolayı teşekkür ederiz.

 3. Salih Okatan 01 Kasım 2016 Salı

  İnsanları sevdiklerine ulaştırma yolunda başarılar dilerim. Yeni web siteniz hayırlı olsun.

 4. Ali Cevher 30 Ekim 2016 Pazar

  Tesisimiz İçin Yapıtınız Çalışmalardaki ilgi ve alaka için Teşekkür ederim. Başarıların devamını dilerim. Başka bir projede tekrar çalışmak dileğiyle.

 5. Remzi Demir 30 Ekim 2016 Pazar

  Anıl Asansör olarak sektörünüz de olan başarılarınızı ve yükselişinizi taktir ederek takip ediyoruz. Başarılarınızın Devamını Dileriz.